Jessie Taylor/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Order:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Order:''' | ||
|style="text-align:left"| [[File:Order-silverladder.png|25px|link=Mage/Theme/Orders/Silver_Ladder]][[Mage/Theme/Orders/Silver_Ladder|Silver Ladder]] | |style="text-align:left"| [[File:Order-silverladder.png|25px|link=Mage/Theme/Orders/Silver_Ladder]][[Mage/Theme/Orders/Silver_Ladder|Silver Ladder]] | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Legacy:''' | |||
|style="text-align:left"| Petitioning[[File:Legacy mastigos clavicularius.png|25px]] [[Mage/Theme/Legacies/Clavicularius|Clavicularius]] | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Position:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Position:''' | ||
|style="text-align:left"| None | |style="text-align:left"| None | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Cadre:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Cadre:''' | ||
|style="text-align:left"| None | |style="text-align:left"| None | ||
|} | |} |
Revision as of 07:31, 23 June 2020
|