Aaron Cohen/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
AdHocAvenger (talk | contribs) No edit summary |
AdHocAvenger (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Full Name:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Full Name:''' | ||
|style="text-align:left"| Aaron Cohen (אהרון כהן) | |style="text-align:left"| Aaron Cohen (אהרון כהן) | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Shadow Name:''' | |||
|style="text-align:left"| Yisra'el (ישראל) | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Path:''' | |||
|style="text-align:left"| Obrimos | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Order:''' | |||
|style="text-align:left"| Adamantine Arrow | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Legacy:''' | |||
|style="text-align:left"| None | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Cadre:''' | |||
|style="text-align:left"| None | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Pronouns:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Pronouns:''' |