Asbolus/Infobox: Difference between revisions
< Asbolus
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 33: | Line 33: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Court:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Court:''' | ||
|style="text-align:left"| Winter | |style="text-align:left"| Winter | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Court Position:''' | |||
|style="text-align:left"| Page of the Long Midnight | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Keeper:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Keeper:''' |
Revision as of 11:42, 10 April 2020
|