Atalo Ceres/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 33: | Line 33: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Family:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Family:''' | ||
|style="text-align:left"| Washington | |style="text-align:left"| Washington | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Covenant Position:''' | |||
|style="text-align:left"| Guardian | |||
|- | |- | ||
| colspan="2" | <hr /> | | colspan="2" | <hr /> |
Latest revision as of 17:28, 25 April 2020
|