Blake Wallace/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
IsaacAlpharn (talk | contribs) No edit summary |
IsaacAlpharn (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 39: | Line 39: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Tribe:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Tribe:''' | ||
|style="text-align:left"| Blood Talon | |style="text-align:left"| Blood Talon | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Pack:''' | |||
|style="text-align:left"| | |||
|} | |} | ||
|} | |} |