Ripeka Carpenter/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Andrensath (talk | contribs) No edit summary |
Andrensath (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 4: | Line 4: | ||
{| align="center" | {| align="center" | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Sympathetic Name:''' | ||
|style="text-align:left"| Rīpeka Carpenter | |style="text-align:left"| Rīpeka Carpenter | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Public Name:''' | |||
|style="text-align:left"| Becky | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Shadow Name:''' | |||
|style="text-align:left"| Kotahitanga | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Pronouns:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Pronouns:''' | ||
Line 38: | Line 44: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Cadre:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Cadre:''' | ||
|style="text-align:left"| | |style="text-align:left"| TBD | ||
|- | |- | ||
| colspan="2" | <hr /> | | colspan="2" | <hr /> |
Revision as of 23:01, 1 May 2020
|