Vorpal/Infobox: Difference between revisions
< Vorpal
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 30: | Line 30: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Court:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Court:''' | ||
|style="text-align:left"| Autumn OOO | |style="text-align:left"| Autumn OOO | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Position:''' | |||
|style="text-align:left"| Ranger of the Thorns | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Motley:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Motley:''' |
Revision as of 18:30, 6 April 2020
|