Fiadh MacKenna/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 21: | Line 21: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Height:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Height:''' | ||
|style="text-align:left"| 5'1" | |style="text-align:left"| 5'1" | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Model:''' | |||
|style="text-align:left"| Greta Tuckute | |||
|- | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
Revision as of 06:13, 3 January 2021
|