Alexis Bartram/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Shadow Name:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Shadow Name:''' | ||
|style="text-align:left"| Rashida | |style="text-align:left"| Rashida | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Path:''' | |||
|style="text-align:left"| Mastigos | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Order:''' | |||
|style="text-align:left"| Mysterium | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Legacy:''' | |||
|style="text-align:left"| None | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Cadre:''' | |||
|style="text-align:left"| None | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' |
Revision as of 04:08, 13 May 2020
|