Anneliese Kiel/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Andrensath (talk | contribs) No edit summary |
Andrensath (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Birth:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Birth:''' | ||
|style="text-align:left"| 14 Iyar, 5352 (26 April, 1592) | |style="text-align:left"| 14 Iyar, 5352<br />(26 April, 1592) | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' | ||
Line 36: | Line 36: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Court:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Court:''' | ||
|style="text-align:left"| [[Changeling/Theme/Courts/Spring_Court|Spring]] | |style="text-align:left"| [[Changeling/Theme/Courts/Spring_Court|Spring]] | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Court Position:''' | |||
|style="text-align:left"| [[Changeling/Theme/Courts/Spring_Court#PC Roles|Sunrise Page]] | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Keeper:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Keeper:''' |
Revision as of 07:33, 6 March 2020
|