Anneliese Kiel/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Andrensath (talk | contribs) No edit summary |
Andrensath (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 42: | Line 42: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Keeper:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Keeper:''' | ||
|style="text-align:left"| [[Changeling/Theme/Gentry#The_Brackish_King|The Brackish King]] | |style="text-align:left"| [[Changeling/Theme/Gentry#The_Brackish_King|The Brackish King]] | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Motley:''' | |||
|style="text-align:left"| None | |||
|- | |- | ||
| colspan="2" | <hr /> | | colspan="2" | <hr /> |
Revision as of 00:11, 18 March 2020
|