Asbolus/Infobox: Difference between revisions
< Asbolus
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 33: | Line 33: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Court:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Court:''' | ||
|style="text-align:left"| Winter | |style="text-align:left"| Winter | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Keeper:''' | |||
|style="text-align:left"| [[Changeling/Theme/Gentry#The_Queen_of_Mirrors|The Queen of Mirrors]] | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Motley:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Motley:''' |
Revision as of 23:27, 25 March 2020
|