Asbolus/Infobox: Difference between revisions
< Asbolus
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Full Name:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Full Name:''' | ||
|style="text-align:left"| Christopher Martinnson | |style="text-align:left"| Christopher Martinnson | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Legal Name (Alt ID):''' | |||
|style="text-align:left"| Jonathan Nicholls | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' |
Revision as of 01:04, 21 May 2020
|