Aya Jabir/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Height:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Height:''' | ||
|style="text-align:left"| 5'10" | |style="text-align:left"| 5'10" | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Path:''' | |||
|style="text-align:left"| Moros | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Order:''' | |||
|style="text-align:left"| Coming Soon | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Public Effects:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Public Effects:''' |