Charlie Miller/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Abbypringles (talk | contribs) (Created page with "{| align="center" |- | valign=top | {| align="center" |- |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Full Name:''' |style="text-align:left"| Charlotte "Charlie" Miller |-...") |
Abbypringles (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Full Name:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Full Name:''' | ||
|style="text-align:left"| Charlotte "Charlie" Miller | |style="text-align:left"| Charlotte "Charlie" Miller | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Pronouns:''' | |||
|style="text-align:left"| She/her/hers | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Needle/Thread:''' | |||
|style="text-align:left"| Councilor/Acceptance | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Public Effects:''' | |||
|style="text-align:left"| Striking Looks: {{dot}} <br>Mantle: {{dot}} | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' | ||
Line 32: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Motley:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Motley:''' | ||
|style="text-align:left"| None yet | |style="text-align:left"| None yet! | ||
|} | |} | ||
|} | |} |