Dion Prince/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Pronouns:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Pronouns:''' | ||
|style="text-align:left"| He/Him | |style="text-align:left"| He/Him | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Needle/Thread:''' | |||
|style="text-align:left"| Protector/Honor | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' |
Revision as of 13:16, 16 September 2020
|