Edward/Infobox: Difference between revisions
< Edward
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Seeming:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Seeming:''' | ||
|style="text-align:left"| Darkling | |style="text-align:left"| [[Darkling]] | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Kith:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Kith:''' | ||
Line 30: | Line 30: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Court:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Court:''' | ||
|style="text-align:left"| Autumn | |style="text-align:left"| Autumn | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Keeper:''' | |||
|style="text-align:left"| Milk and Honey | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Public Effects:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Public Effects:''' |
Revision as of 21:58, 12 December 2022
|