Eyrgjafa Freyjasdottir/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Andrensath (talk | contribs) (Created page with "{| align="center" |- | valign=top | {| align="center" |- |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Full Name:''' |style="text-align:left"| Eyrgjafa Freyjasdottir |- |st...") |
Andrensath (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Birth:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Birth:''' | ||
|style="text-align:left"| | |style="text-align:left"| 5 June, 1948 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' | ||
Line 21: | Line 21: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Apparent Age:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Apparent Age:''' | ||
|style="text-align:left"| 21 | |style="text-align:left"| 21 | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Actual Age:''' | |||
|style="text-align:left"| 71 | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Height:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Height:''' |
Revision as of 01:53, 22 March 2020
|