Finley Adams/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 27: | Line 27: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Family:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Family:''' | ||
|style="text-align:left"| Ashtifar | |style="text-align:left"| Ashtifar | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Bloodline:''' | |||
|style="text-align:left"| Galloi | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Coterie:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Coterie:''' |
Revision as of 20:16, 5 April 2020
|