Ginevra Russo/Introduction: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Height:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Height:''' | ||
|style="text-align:left"| 5'11" | |style="text-align:left"| 5'11" | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Hair Color:''' | |||
|style="text-align:left"| Brown | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Eye Color:''' | |||
|style="text-align:left"| Green | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Measurements:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Measurements:''' |
Revision as of 20:04, 3 March 2023
|