Ginevra Russo/Introduction: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Measurements:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Measurements:''' | ||
|style="text-align:left"| 32, 24, 35 | |style="text-align:left"| 32, 24, 35 | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Birth Place:''' | |||
|style="text-align:left"| Italy | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Place of Death:''' | |||
|style="text-align:left"| Italy | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
Revision as of 20:14, 3 March 2023
|