Ginevra Russo/Introduction: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| valign=top | | | valign=top | | ||
{| align="center" | {| align="center" | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Name:''' | |||
|style="text-align:left"| Guinevere | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Known Name:''' | |||
|style="text-align:left"| Guinevere, Gia | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Height:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Height:''' |
Latest revision as of 20:25, 3 March 2023
|