Jolene Logan/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Height:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Height:''' | ||
|style="text-align:left"| 5'3" | |style="text-align:left"| 5'3" | ||
|- | |||
| colspan="2" | <hr /> | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
|} | |} |