Jolene Logan/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 37: | Line 37: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Height:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Height:''' | ||
|style="text-align:left"| 5'3" | |style="text-align:left"| 5'3" | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Pack:''' | |||
|style="text-align:left"| ... | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Mate:''' | |||
|style="text-align:left"| ... | |||
|- | |- | ||
| colspan="2" | <hr /> | | colspan="2" | <hr /> |
Revision as of 19:17, 10 January 2021
|