Ken Saito/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Clan:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Clan:''' | ||
|style="text-align:left"| Ventrue | |style="text-align:left"| Ventrue | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Bloodline:''' | |||
|style="text-align:left"| Bron | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Covenant:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Covenant:''' |
Latest revision as of 05:26, 11 May 2020
|