Leo Spiegel/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Full Name:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Full Name:''' | ||
|style="text-align:left"| Leo Spiegel | |style="text-align:left"| Leo Spiegel | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Shadow Name:''' | |||
|style="text-align:left"| | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Pronouns:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Pronouns:''' |
Revision as of 16:59, 9 April 2023
|