Leo Spiegel/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Shadow Name:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Shadow Name:''' | ||
|style="text-align:left"| Tikkun (teak-UHN) | |style="text-align:left"| Tikkun (teak-UHN) | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Order:''' | |||
|style="text-align:left"| Free Council | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Pronouns:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Pronouns:''' |
Revision as of 18:36, 20 May 2023
|