Lethia Rose/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
AshThursday (talk | contribs) No edit summary |
AshThursday (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 42: | Line 42: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Coterie:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Coterie:''' | ||
|style="text-align:left"| None | |style="text-align:left"| None | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Appearance:''' | |||
|style="text-align:left"| Striking Looks 2 | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
Revision as of 20:15, 3 April 2020
|