Lux/Infobox: Difference between revisions
< Lux
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 39: | Line 39: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Public Effects:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Public Effects:''' | ||
|style="text-align:left"| Coming Soon | |style="text-align:left"| Coming Soon | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Keeper:''' | |||
|style="text-align:left"| [[Asbolus/Keeper|Queen of Mirrors]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
|} | |} |
Revision as of 11:44, 4 March 2020
|