Nevermore Usher/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Full Name:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Full Name:''' | ||
|style="text-align:left"| Nevermore Usher | |style="text-align:left"| Nevermore Usher | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Pronouns:''' | |||
|style="text-align:left"| They/them or She/her | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Venue:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Venue:''' |
Revision as of 16:10, 3 May 2020
|