Regina Hazard/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 33: | Line 33: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Court Role:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Court Role:''' | ||
|style="text-align:left"| Sunrise Page | |style="text-align:left"| Sunrise Page | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Keeper:''' | |||
|style="text-align:left"| [[Changeling/Theme/Gentry#The_Brackish_King|The Brackish King]] | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Public Effects:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Public Effects:''' |
Latest revision as of 20:45, 24 April 2020
|