Rena Harlowe/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Abbypringles (talk | contribs) No edit summary |
Abbypringles (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 17: | Line 17: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' | ||
|style="text-align:left"| | |style="text-align:left"| Pickpocket | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Birth:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Birth:''' | ||
Line 39: | Line 39: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Bloodline:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Bloodline:''' | ||
|style="text-align:left"| Khabit | |style="text-align:left"| Khabit | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Family:''' | |||
|style="text-align:left"| | |||
|} | |} | ||
|} | |} |