Snowy/Infobox: Difference between revisions
< Snowy
(Created page with "{| align="center" |- | valign=top | {| align="center" |- |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Full Name:''' |style="text-align:left"| "Snowy" |- |style="text-align...") |
No edit summary |
||
Line 38: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Obvious Merits:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Obvious Merits:''' | ||
|- | |||
|style="text-align:left"| '''Anonymity'''{{dots|5|0}} | |style="text-align:left"| '''Anonymity'''{{dots|5|0}} | ||
|- | |- |