Vincent Drake/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Height:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Height:''' | ||
|style="text-align:left"| 175 cm (5'9") | |style="text-align:left"| 175 cm (5'9") | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Clan:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Clan:''' | ||
|style="text-align:left"| Daeva | |style="text-align:left"| Daeva |
Revision as of 00:44, 16 November 2022
|