Vincent Drake/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 42: | Line 42: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Partners:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Partners:''' | ||
|style="text-align:left"| [[Avery Frisk]]<br>[[Maria Angelica]] | |style="text-align:left"| [[Avery Frisk]]<br>[[Maria Angelica]] | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Voice claim:''' | |||
|style="text-align:left"| Neil Patrick Harris | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Coterie:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Coterie:''' |
Revision as of 22:29, 29 December 2023
|