Aaron Cohen/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
AdHocAvenger (talk | contribs) No edit summary |
AdHocAvenger (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 33: | Line 33: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' | ||
|style="text-align:left"| Rabbi, Kol Tzedek | |style="text-align:left"| Rabbi, Kol Tzedek | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Ring Name:''' | |||
|style="text-align:left"| The Homosexual Menace | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Age:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Age:''' |