Alain deVahl/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 26: | Line 26: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Needle/Thread:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Needle/Thread:''' | ||
|style="text-align:left"| Chess Master/Memory | |style="text-align:left"| Chess Master/Memory | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Court:''' | |||
|style="text-align:left"| [[File:WinterCourt.png|25px]][[Changeling/Theme/Courts/Winter_Court|Winter]] | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Seeming:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Seeming:''' | ||
Line 32: | Line 35: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Kith:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Kith:''' | ||
|style="text-align:left"| [[Changeling/Theme/Kiths|Snowskin]] | |style="text-align:left"| [[Changeling/Theme/Kiths|Snowskin]] | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Position:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Position:''' |
Latest revision as of 08:32, 24 January 2021
|