Alain deVahl/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' | ||
|style="text-align:left"| Charity President<br>Diplomat | |style="text-align:left"| Charity President<br>Diplomat | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Public Effects:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Public Effects:''' | ||
Line 24: | Line 21: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Height:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Height:''' | ||
|style="text-align:left"| 5'7" | |style="text-align:left"| 5'7" | ||
|- | |||
| colspan="2" | <hr /> | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Needle/Thread:''' | |||
|style="text-align:left"| Chess Master/Memory | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Seeming:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Seeming:''' | ||
Line 38: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Motley:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Motley:''' | ||
|style="text-align:left"| | |style="text-align:left"| None | ||
|} | |} | ||
|} | |} |
Revision as of 08:37, 11 May 2020
|