Anneliese Kiel/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Andrensath (talk | contribs) No edit summary |
Andrensath (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Court:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Court:''' | ||
|style="text-align:left"| [[Changeling/Theme/Courts/Courtless|Courtless]] | |style="text-align:left"| [[Changeling/Theme/Courts/Courtless|Courtless]] | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Keeper:''' | |||
|style="text-align:left"| [[Changeling/Theme/Gentry#The_Brackish_King|The Brackish King]] | |||
|- | |- | ||
| colspan="2" | <hr /> | | colspan="2" | <hr /> |
Revision as of 19:22, 1 March 2020
|