Artje/Infobox: Difference between revisions
< Artje
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Full Name:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Full Name:''' | ||
|style="text-align:left"| Artje Berenyi-Winthrope | |style="text-align:left"| Artje Berenyi-Winthrope | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Pronouns:''' | |||
|style="text-align:left"| she/her | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' |
Revision as of 01:12, 9 August 2021
|