Artje/Infobox: Difference between revisions
< Artje
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 33: | Line 33: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Covenant:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Covenant:''' | ||
|style="text-align:left"| Carthian Movement | |style="text-align:left"| Carthian Movement | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Family:''' | |||
|style="text-align:left"| [[Okorafor & Kan]] | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Public Effects:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Public Effects:''' |
Revision as of 03:32, 23 October 2022
|