Elisa Durant/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(Created page with "{| align="center" |- | valign=top | {| align="center" |- |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Full Name:''' |style="text-align:left"| Elisa Durant |- |style="text-...") |
No edit summary |
||
Line 21: | Line 21: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Height:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Height:''' | ||
|style="text-align:left"| 5'6" | |style="text-align:left"| 5'6" | ||
|- | |||
| colspan="2" | <hr /> | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Status (Education)''' | |||
|style="text-align:left"| {{dots|1|0}} | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Plain Reader''' | |||
|style="text-align:left"| {{dots|1|0}} | |||
|} | |} | ||
|} | |} |