Elisa Durant/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 29: | Line 29: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Plain Reader''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Plain Reader''' | ||
|style="text-align:left"| {{dots|1|0}} | |style="text-align:left"| {{dots|1|0}} | ||
|- | |||
| colspan="2" | <hr /> | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Played By:''' | |||
|style="text-align:left"| Tatiana Maslany | |||
|- | |||
|} | |} | ||
|} | |} |