Izumi Masaki/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 42: | Line 42: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Order:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Order:''' | ||
|style="text-align:left"| [[File:Order-adamantinearrow.png|25px|link=Mage/Theme/Orders/Adamantine Arrows]][[Mage/Theme/Orders/Adamantine Arrows|Ungula Draconis]] | |style="text-align:left"| [[File:Order-adamantinearrow.png|25px|link=Mage/Theme/Orders/Adamantine Arrows]][[Mage/Theme/Orders/Adamantine Arrows|Ungula Draconis]] | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Order Title:''' | |||
|style="text-align:left"| Talon | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Legacy:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Legacy:''' | ||
|style="text-align:left"| None | |style="text-align:left"| None | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Consilium Title:''' | ||
|style="text-align:left"| | |style="text-align:left"| Sentinel | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Cadre:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Cadre:''' | ||
|style="text-align:left"| None | |style="text-align:left"| None | ||
|} | |} |
Revision as of 01:41, 24 February 2023
|