Madeleine Chevalier/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Path:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Path:''' | ||
|style="text-align:left"| Acanthus | |style="text-align:left"| [[File:Path-acanthus.png|25px|link=]]Acanthus | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Legacy:''' | |||
|style="text-align:left"| [[File:Legacy-Acanthuswalkersinmists.png|25px|link=]]Walkers in Mists | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Order:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Order:''' | ||
|style="text-align:left"| [[Mage/Theme/Orders/Unnamed_Nation|Children of the Tree]] | |style="text-align:left"| [[File:Order-childrenofthetree.png|25px|link=]][[Mage/Theme/Orders/Unnamed_Nation|Children of the Tree]] | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Order Role:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Order Role:''' | ||
|style="text-align:left"| Emissary | |style="text-align:left"| Emissary | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Cadre:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Cadre:''' | ||
Line 49: | Line 49: | ||
|} | |} | ||
|} | |} | ||
Revision as of 21:05, 3 May 2020
|