Madeleine Chevalier/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Shadow Name:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Shadow Name:''' | ||
|style="text-align:left"| Amity | |style="text-align:left"| Amity | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Pronouns:''' | |||
|style="text-align:left"| She/Her | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' |
Revision as of 20:10, 6 May 2020
|