Magdalene/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Clan:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Clan:''' | ||
|style="text-align:left"| Nosferatu | |style="text-align:left"| Nosferatu (Status 2) | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Covenant:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Covenant:''' | ||
|style="text-align:left"| Carthian | |style="text-align:left"| Carthian (Status 3) | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Bloodline:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Bloodline:''' | ||
Line 27: | Line 27: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Family:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Family:''' | ||
|style="text-align:left"| Saagochque | |style="text-align:left"| Saagochque | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Merits:''' | |||
|style="text-align:left"| Striking Looks 2 | |||
|style="text-align:left"| Anonymity 2 | |||
|- | |- | ||
| colspan="2" | <hr /> | | colspan="2" | <hr /> |
Revision as of 17:05, 24 January 2023
|