River Bright/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Order:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Order:''' | ||
|style="text-align:left"| Silver Ladder | |style="text-align:left"| Silver Ladder | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Order Position:''' | |||
|style="text-align:left"| Factotum | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Legacy:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Legacy:''' |