River Bright/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Shadow Name:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Shadow Name:''' | ||
|style="text-align:left"| Decima | |style="text-align:left"| Decima | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Pronouns:''' | |||
|style="text-align:left"| She/Her | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Occupation:''' | |||
|style="text-align:left"| Consultant<br> | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Age:''' | |||
|style="text-align:left"| 27 | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Height:''' | |||
|style="text-align:left"| 5'10" (178cm) | |||
|- | |||
| colspan="2" | <hr /> | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Path:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Path:''' | ||
Line 24: | Line 38: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Cadre:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Cadre:''' | ||
|style="text-align:left"| None | |style="text-align:left"| None | ||
|- | |- | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Virtue/Vice:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Virtue/Vice:''' | ||
Line 33: | Line 44: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Public Effects:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Public Effects:''' | ||
|style="text-align:left"| Striking Looks (Hypnotic): {{dot}}{{dot}}<br>Status (Silver Ladder): {{dot}}{{dot}}<br>Status (Consilium): {{dot}}{{dot}} | |style="text-align:left"| Striking Looks (Hypnotic): {{dot}}{{dot}}<br>Status (Silver Ladder): {{dot}}{{dot}}<br>Status (Consilium): {{dot}}{{dot}} | ||
|} | |} |