River Bright/Infobox: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 21: | Line 21: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Height:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"| '''Height:''' | ||
|style="text-align:left"| 5'10" (178cm) | |style="text-align:left"| 5'10" (178cm) | ||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Virtue/Vice:''' | |||
|style="text-align:left"| Ambition/Defiance | |||
|- | |||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Public Effects:''' | |||
|style="text-align:left"| Striking Looks (Hypnotic): {{dot}}{{dot}}<br>Status (Silver Ladder): {{dot}}{{dot}}<br>Status (Consilium): {{dot}}{{dot}} | |||
|- | |- | ||
| colspan="2" | <hr /> | | colspan="2" | <hr /> | ||
Line 38: | Line 44: | ||
|style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Cadre:''' | |style="text-align:right; vertical-align:top"|'''Cadre:''' | ||
|style="text-align:left"| None | |style="text-align:left"| None | ||
|} | |} |